Rezultati sa regate 4. Kup Košljun 29/30.08.2015

UKUPNO

1.Lukas Morožin     JK Plav, Krk

2. Chiara Puž          JK Galeb, Kostrena

3. Leon Scheidl      JK Galeb, Kostrena

 

 

 

 

DJEVOJČICE

1. Chiara Puž         JK Galeb, Kostrena

2. Ivana Seršić       JK Vihor, Baška

3. Illa Rodman       JK Plav, Krk

 

 

DO 12 GOD.

1. Leon Scheidl      JK Galeb, Kostrena

 

NAJMLAĐI NATJECATELJ:

1. Mark Maglica  JK Galeb, Kostrena

 

                              YC PUNAT

4. Kup Košljun 2015-08-29-30

 

 KONAČNI REZULTATI 29-30.08. 2015

 

Pls

Br. Jedra

Ime i prezime

Klub

Spol

Pl #1

Pl #2

Pl #3

Total

 

1

CRO 921

Lukas Morožin

JK Plav

M

1

1

1

3

 

2

CRO 974

Chiara Puž

JK Galeb

Ž

2

7

3

12

 

3

CRO 975

Leon Scheidl

JK Galeb

M

8

5

2

15

 

4

CRO 1030

Ivana Seršić

JK Vihor

Ž

7

7

5

19

 

5

CRO 1021

Franko Šestan

JK Galeb

M

5

2

12

19

 

6

CRO 998

Niko Jurešić

JK Plav

M

3

6

11

20

 

7

CRO 1025

Hrvoje Mršić

JK Galeb

M

6

4

14

24

 

8

CRO 731

Illa Rodman

JK Plav

Ž

10

9

6

25

 

9

CRO 1022

Jan Kulaš

JK Galeb

M

11

11

4

26

 

10

CRO 1057

Dorotea Spišić

JK Jugo

Ž

9

10

9

28

 

11

CRO 8

Sandro Kraljić

JK Malinska

M

18

8

3

29

 

12

CRO 295

Leon Bajčić

JK Plav

M

4

17

10

31

 

13

CRO 107

Lurda Kauzlarić

JK Malinska

Ž

12

20

8

40

 

14

CRO 936

Eni Vidulić

JK Jugo

Ž

13

15

15

43

 

15

CRO 993

Jakov Braut

JK Punat

M

14

14

18

46

 

16

CRO 1000

Karlo Bajo

JK Plav

M

16

18

19

53

 

17

CRO 886

Jadranko Čuljat

JK Vihor

M

15

23

16

54

 

18

CRO 888

Petar Polonijo

JK Vihor

M

17

21

17

55

 

19

CRO 620

Gal Kraljić

JK Malinska

M

24

19

13

56

 

20

CRO 92

Ian Rodman

JK Plav

M

19

12

28

59

 

21

CRO 971

Marko Justinić

JK Punat

M

22

13

25

60

 

22

CRO 764

Luana Skomeršić

JK Plav

Ž

23

16

24

63

 

23

CRO 994

Luka Guštin

JK Punat

M

20

27

26

73

 

24

CRO 747

Gracia Mužić

JK Jugo

Ž

32

24

20

76

 

25

CRO 1103

Ema Krstačić

JK Jugo

Ž

25

22

29

76

 

26

CRO 930

Nika Skladanj

JK Vihor

Ž

27

29

22

78

 

27

CRO 1070

Emanuel Krfaljić

JK Malinska

M

35

30

21

86

 

28

CRO 764

Mojca Jereb

JK Plav

Ž

30

25

34

89

 

29

CRO 31

Andrej Gotal

JK Plav

M

21

32

36

89

 

30

CRO 88

Kiara Jaspi

JK Vihor

Ž

29

34

27

90

 

31

CRO 103

Marko Seršić

JK Vihor

M

28

31

31

90

 

32

CRO 915

Leon Braut

JK Punat

M

34

28

30

92

 

33

CRO 76

Damjan Gotal

JK Plav

M

31

26

35

92

 

34

CRO 924

Patrik Spišić

JK Jugo

M

37

35

23

95

 

35

CRO 917

Liam Rodman

JK Plav

M

26

37

38

101

 

36

CRO 1024

Mark Maglica

JK Galeb

M

36

33

33

102

 

37

CRO 982

David Jurina

JK Plav

M

33

41

32

106

 

38

CRO 48

Jana Glatki

JK Vihor

Ž

39

38

37

114

 

39

CRO 818

Jakov Kiralj

JK Jugo

M

38

39

39

116

 

40

CRO 1

Danijela Čuljat

JK Vihor

Ž

41

36

DNF

118

 

41

CRO 7

Marino Galjanić

JK Vihor

M

40

40

DNF

121

                   

  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.