Kup Košljun 2013

Povodom završetka Škole jedrenja za klasu ” optimist” u našem klubu i obilježavanju 10. obljetnice ” DANI SLUGE BOŽJEG FRA IVANA PERANA – Košljun 2013″, je održana jedriličarska regata za klasu ” optimist” pod nazivom ” Kup Košljun 2013.”,  07. i 08. rujna 2013. godine.

Nakon više od 30 godina naš klub je ponovno organizirao regatu za najmlađe jedriličare.

Na regati su učestvovali i jedrili mladi jedriličari iz slijedećih klubova: JK ” Burin” Novi Vinodolski, JK ” Val” Crikvenica, JK ” Malinska” Malinska, JK ” Plav” Krk, JK ” Vihor ”  Baška i JK ” Punat” Punat. Mladi jedriličari iz ovih klubova, njih 35 uspješno su dva dana jedrila u klasi ” optimist”.  Mnogim mladim jedriličarima to je ujedno bila i prva regata.

Jedrilo se je u Puntarskoj dragi po povoljnom burinu jačine 8 čvorova. Nakon odjedrenih

5 polova, u nedjelju 8. rujna održana je mala završna svečanost, na kojoj su svi učesnici

za uspješno jedrenje, kao i treneri, nagrađeni prigodnim medaljama, a najuspješniji jedriličari

dobili su pehare. Zahvaljujemo se svim mladim jedriličarima, trenerima, sucima i osoblju na regati, donatorima, a posebno Marini Punat Grupa kao Generalnom donatoru ” Kupa Košljun 2013″ , koji su u velikom doprinijeli da održimo malu, ali slobodno možemo reći lijepu regatu.

REZULTATI 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.