Rezultati OPEN 2010.

Rezultati – Croatia Cup – Punat 29.05.2010.

 

 

 

LOA

BROJ NA JEDRU

KLUB

BROJ NA TRUPU

ULAZAK U CILJ

 

 

GRUPA 0

PREKO 16m

 

 

 

 

 

 

1.

AMOR

GIOVANNI TIRONI

16,7

ITA 14002

 

2

15:57:00

 

2.

BELKARA

TIHOMIR PREDOVIĆ

18,38

 

YC PUNAT

1

15:55:00

POM.CILJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA 1

13,51-16,00

 

 

 

 

 

 

1.

DSK

NIKI KESER

13,75

CRO 7777

OPATIJA

7

16:06:00

 

2.

FIRST LADY II – GAVRILOVIĆ

MILJENKO ŽANIĆ

13,68

CRO 725

YC BURIN N.VINODOLSKI

6

15:40:00

POM.CILJ

3.

GUA

MARIN KASTRAPELI

13,9

 

YC PUNAT

4

16:06:00

POM.CILJ

4.

PLITKA

PETAR ŽIC

13,7

 

YC PUNAT

5

16:10:00

POM.CILJ

5.

MODRA

DRAGUTIN ŽIC

14,9

 

YC PUNAT

3

16:30:00

POM.CILJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA 2

12,01-13,50, 11,11-12,00

 

 

 

 

 

 

1.

DAMACO

BERISLAV VRANIĆ

12,4

CRO 454

JK GALEB

12

15:26:00

 

2.

FLY 4

FERDO MATULJA

12,49

CRO 2435

FLY SC

11

15:46:00

 

3.

PMC

MIRAN COFEK

12,39

CRO 777

JK FLUMEN

13

15:26:00

POM.CILJ

4.

MICK I

ANTE PIRC

11,97

CRO 1559

JK NEVERIN

15

15:35:00

POM.CILJ

5.

BELLA NOSTRA

DIEGO BILJAN

11,75

CRO 999

JK OPATIJA

16

15:53:00

POM.CILJ

6.

KIM III

MILAN JAZBINŠEK

12,89

 

JD WILL WIND

8

16:00:30

POM.CILJ

7.

ESCAPE I

JOŽEF KAMPUŠ

12,5

 

JD WILL WIND

10

16:31:00

POM.CILJ

8.

WENDY

KLAUDIJ KEDERMAN

12,8

745

JK OPTIMIST

9

DNF

POM.CILJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA 4

10,26-11,10

 

 

 

 

 

 

1.

FOLLOW ME

EDOARDO FERLAN

10,7

157

JK OPATIJA

18

14:40:00

POM.CILJ

2.

SPLIT

MLADEN BABAC

10,6

467-CS

YC CROATIA OPATIJA

19

15:41:00

pOM.CILJ

3.

JEZERA

DARKO FRATRIĆ

10,6

 

JK USKOK

17

15:52:00

POM.CILJ

4.

ŽUT

PETAR BANIĆ

10,6

467-CS

JK VALI KRIŽEVCI

 

15:56:00

POM.CILJ

5.

PE-RE-MI

DRAGO ŠEPAC

10,75

CRO 1707

JK OŠTRO

40

15:58:00

POM.CILJ

6.

LAZY LADY

MARINO BALOG

10,62

1847

JK MALINSKA

20

DNF

POM.CILJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA 5

9,41-10,25, 8,46-9,40

 

 

 

 

 

 

1.

TEMPESTA

NEVEN CUCULIĆ

9,55

CRO 1332

JK NEVERIN

25

14:53:00

POM.CILJ

2.

PLAVA VILA

DUŠAN GOLJA

9,99

CR0 1522

JK OPATIJA

24

15:42:00

pOM.CILJ

3.

MORČIĆ 2

BRANKO BLAŽEVIĆ

9,99

CRO 1550

YC BURIN N.VINODOLSKI

23

15:58:00

POM.CILJ

4.

ARKA PUNAT

JAN PECINA

9,45

 

YC PUNAT

26

16:10:20

POM.CILJ

5.

ALEKSANDRA

ALEKSANDAR ŠLOSAR

8,5

CRO2425

DSNM VOLOSKO

29

16:11:00

POM.CILJ

6.

FLAMINGO II

MARIO KOS

9

311

JK OPATIJA

28

16:19:00

POM.CILJ

7.

KANTRIDA 3

SLAVKO MAREČIĆ

9,44

RK2060

JK 3.MAJ RIJEKA

27

16:36:00

POM.CILJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA 7

7,71-8,45

 

 

 

 

 

 

1.

ALFA AUTO

DARKO MATOŠ

7,98

CRO1657

YC PUNAT

32

15:45:00

POM.CILJ

2.

MALI MIRAKUL

DAMIR JELIČIĆ

7,77

CRO 1257

JK JADRO SELCE

39

15:59:00

POM.CILJ

3.

ASPARAGUS

DAMIR SALOPEK

7,77

 

JK PLAV KRK

31

DNF

POM.CILJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA 8

7,11-7,70

 

 

 

 

 

 

1.

MALINSKA

NIKOLA JURIĆ

7,7

CRO 1333

JK MALINSKA

33

15:41:00

POM.CILJ

2.

MALA PLAVA

DINKO PETROV

7,5

CRO 1550

JK PLAV KRK

35

16:00:00

POM.CILJ

3.

LUCE MALA

NATAŠA BADURINA

7,5

750

JK PLAV KRK

36

DNF

POM.CILJ

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.